KONST / Litografier / Färglitografi 14332010
nr 1433 2010
Tomas Nordbäck
(1938-2019), Sverige
"Rymdhändelse". Signerad, numrerad 198/200. Proveniens: Monark-Crescents samling. Färglitografi, bildmått: 42x35 cm, yttermått inklusive ram: 62,5x52,5 cm
Tomas Nordbäck, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:38:59
250 kr
300 kr
500 kr
22 nov
Tomas Nordbäck
Läs mer om Tomas Nordbäck